Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


DFDS, Ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçlar için seferlerini güvenle sürdürüyor.

  DFDS, Ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçlar için seferlerini güvenle sürdürüyor.

  Avrupa’nın denizcilik ve lojistik alanlarında öncü firmalarından DFDS, ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçların kesintisiz ulaştırılabilmesi için minimum insan teması ile ro-ro seferlerine devam ediyor. DFDS Akdeniz İş Birimi de ülkemizin bütün sınır kapılarında ve gümrüklerinde alınan önlemleri, yetkililerle iş birliği içerisinde uygulamaya devam ederek ithalat ve ihracatta tedarik zincirinin sürekliliğini sağlıyor.

  Dwnizcilik ve lojistik sektöründe Avrupa’nın lider firmalarından Danimarkalı DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi, ticaretin sürekliliğini sağlamak için minimum insan teması ile ro-ro seferlerine devam ediyor. DFDS Akdeniz İş Birimi, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle tüm resmi birimlerle koordinasyon içinde en üst seviyede tedbir ve önlemleri alarak ithalat ve ihracatta tedarik zincirini koruyor. Ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçların kesintisiz ulaştırabilmesi için operasyonlarına devam eden DFDS Akdeniz İş Birimi, tüm ülkelerin kamu otoritelerinin yürürlüğe aldığı önlem ve uygulamaları hayata geçiriyor.

  DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars HoffmannDFDS Akdeniz İş Birimi olarak aldıkları tedbir ve önlemler sayesinde operasyonlarını gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyledi: “Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü’nün yönergeleri doğrultusunda iş sürekliliğimizi sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm sınır kapılarında ve gümrüklerinde alınan önlemleri, yetkililerle iş birliği içerisinde uygulamaya devam ediyoruz. Her türlü insani ihtiyacın kesintisiz şekilde ve minimum insan teması ile gerçekleşmesi için şirket olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Gemi personelimiz yurtdışında insanlarla temas etmeden görevlerini yerine getiriyor.”

  DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann
  DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann