Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


D-Marin, İtalya’daki marina sayısını 5’e çıkardı

  D-Marin, İtalya’daki marina sayısını 5’e çıkardı

  D-Marin, İtalya’daki marinalarının sayısını 5’e çıkardı. Birinci sınıf marinaların seçkin markası olan D-Marin Liguria’da “Marina degli Aregai” ve “Marina di San Lorenzo”yu bünyesine kattı. Böylece Akdeniz ve Körfez bölgelerindeki toplam marina portföyünü 26’ya çıkarmış oldu.

  D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck yaptığı açıklamada: “Marina seçimimiz, Liguria kıyı şeridindeki en iyi yatçılık destinasyonlarından birinde yer alan Marina degli Aregai ve Marina di San Lorenzo’nun eklenmesiyle önemli ölçüde zenginleşti. Bu marinaları daha da geliştirmek ve müşterilerimize Akdeniz maceralarında uğrayacakları iki liman daha sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

  Liguria’daki yeni marinalar, D-Marin tarafından müşterilerine zenginleştirilmiş bir yatçılık deneyimi sunma misyonuna uygun olarak özenle seçildi. Marinalar, doğal güzellikler ve kültürel mirasla dolu 58 km uzunluğundaki çarpıcı bir sahil şeridi olan Riviera dei Fiori’de bulunuyor. 

  Marina degli Aregai, 50 metreye kadar yatları ağırlayabilen 961 rıhtımıyla Liguria bölgesindeki en büyük marinalardan biri. Marinada 24 saat bağlama desteği, bir tersane, 20’den fazla mağaza ve restoranın bulunduğu canlı bir alışveriş kompleksi ve bir otel mevcut.

  Marina di San Lorenzo, 40 metreye kadar olan tekneler için 268 rıhtıma sahip birinci sınıf bir marina. En son yatırımları arasında süperyat rıhtımlarının hizmete girmesi de yer alıyor. Marinada ayrıca spa ve özel plaj gibi otel olanakları da yer alıyor.

  D-Marin, müşteri odaklı yönetim yaklaşımı ve dijital yenilikleriyle marinalarını daha da geliştirmeye ve zenginleştirilmiş müşteri deneyimleriyle birinci sınıf hizmet sunmaya devam ediyor.

  D-Marin, Marina degli Aregai
  Marina degli Aregai