Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


D-Marin, Bosphorus Boat Show’da deniz ve tekne severlerle buluştu

  D-Marin, Bosphorus Boat Show’da deniz ve tekne severlerle buluştu

  D-Marin, Bosphorus Boat Show Kara Fuarı’nda sektör profesyonelleri ve deniz tutkunlarıyla bir araya geldi. D-Marin’in tekne sahiplerine özel olarak sunduğu akıllı marina çözümleri; sensör ve pedestal teknolojileri ise ziyaretçilerden büyük ilgi görürken hayata geçirilen dijital uygulamalarda sergilendi.

  D-Marin, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 65 binden fazla deniz severin ziyaret ettiği Bosphorus Boat Show Kara Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda D-Marin; Göcek, Turgutreis ve Didim’deki marinalarında hayata geçirdikleri dijital uygulamalarını da sergiledi.

  D-Marin’in tekne sahiplerinin hayatını kolaylaştıran dijital teknolojileri fuardaki standında ziyaretçilerin beğenisine sundu. Bunlardan biri olan Akıllı Sensörler tekne sahipleri tarafından büyük ilgi gördü. Teknelerin batarya durumunu, ısı, duman, sintine ve GPS kontrolünü anlık bildiren sensör teknolojisi sayesinde D-Marin’deki teknelerin marinada en güvenli şekilde muhafaza edilmesi sağlanıyor.

  Yine D-Marin’in yat sahiplerinin yatçılık deneyimlerini zenginleştirmek için hayata geçirdiği ve Boat Show’da tanıtılan Akıllı Pedestal uygulaması da ziyaretçiler tarafından tam not aldı. Uygulama sayesinde tekne sahipleri günlük elektrik ve su tüketimine uzaktan ulaşabiliyorlar.

  Ayrıca tekne sahiplerine sunulan online booking uygulaması fuarda ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Tekne sahipleri marinaya gitmeden booking uygulaması sayesinde demirleme yerini seçip, rezervasyon yaptırıp, marina ofisine gitmeden ödemelerini yapabiliyorlar.

  D-Marin, Bosphorus Boat Show
  D-Marin, Bosphorus Boat Show