Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Zeymarine

ADRES
Merkez Ofis:
Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi A.Blok – Grand Tower K:3 D:41 Ataşehir / İstanbul
Tuzla Şubesi:
Postane Mah. Akca Sok. Levent Deniz Sitesi No: 4/1 34940 Tuzla / İstanbul
FAKS
+90 216 573 0799
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Zeymarine Gemi Acentalığı & Hizmetleri, Türkiye’nin tüm limanlarında ve boğazlarında liman acentalığı hizmetleri, koruma acentalığı hizmetleri ve husbandry hizmetleri gibi geniş bir yelpazeye yayılan acentalık hizmetleri sunan bir adi ortaklık olarak doğdu. Kısa bir kuruluş döneminin ardından iş hacmi muazzam bir şekilde arttı ve firma, sürekli artan taleplere yanıt vermekte zorlanır hale geldi. Bu yüzden 2017 yılıyla birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için kurumsal bir yapılanmaya gittik. Artık hizmetlerimizi, yüksek vasıflı beş kişiden oluşan ekibimiz aracılığıyla sunuyoruz.

Ekibimiz büyüyünce IT altyapısına yönelik ihtiyaçlarımız da arttı. Bu yüzden, sürekli artan ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına yakın dönemde IT altyapımızı baştan sona yeniledik. Altyapımızın kapasitesini, sadece şu anki ihtiyaçlarımıza değil gelecekte ortaya çıkacak yeni ihtiyaçlara da yanıt verebilecek seviyeye yükselttik.

Müşterilerimizden sürekli aldığımız olumlu geri dönüşler ışığında, uzmanlığımızı tersanelere yöneltmeye başladık. Bu yeni iş modeli hızla genişlerken, ekibimiz de hatasız ve kaliteli hizmet verme anlamında müthiş bir başarıya imza attı. Öyle ki verdiğimiz hizmetler sadece müşterilerimiz tarafından değil, tersaneler tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

İş yoğunluğunun artmasıyla, operasyonlarımızı daha da yakından takip edebilmek için Zeymarine’in Tuzla şubesini açtık. Tersanelere yakın olmak hem rakiplerimizle girdiğimiz rekabette bize avantaj getirdi hem de tersane işletmecileriyle daha sağlıklı ve yakın ilişkiler kurmamızı sağladı.

Önceliği size güvenilir ve en üst düzey hizmet sunmak olan ekibimize haftanın yedi günü ve günün her saati ulaşabilirsiniz.

Zeymarine Zeymarine Zeymarine Zeymarine

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.