Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Turkon Line

ADRES
Altunizade Mahallesi, Ord.Prof. Dr Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33, 34662, Üsküdar / İst.
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. 03 Mart 1997 yılında Kaşif Kalkavan Grubu tarafından Türkiye-ABD ve Türkiye-Akdeniz arasında düzenli deniz taşıması yapması amacıyla kuruldu. Yurt içinde İstanbul, İzmir, Mersin, Bursa ve yurt dışında Amerika, İngiltere, Almanya ve Belçika Turkon Line ofisleri kuruldu. Ayrıca sahip olduğu servis ağını dünyanın çeşitli bölgelerinde atadığı birçok acente ile genişletmeye devam etmektedir.

Turkon Line bünyesinde bulundurduğu modern ve hızlı konteyner gemileri ve müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile günümüzde Türkiye’den tek direk ABD servisi (güney sahili), Doğu Akdeniz servisi (İsrail-Mısır-Lübnan ve Kıbrıs), Kuzey Avrupa servisi, Batı Akdeniz servisi ve Karadeniz servisi ile en kısa sürede servis sunduğu hatlarda Türk ve Yabancı rakipleri arasından sıyrılıp piyasada çok önemli bir konuma gelmiştir.

Turkon Line’ın en önemli özelliklerinin başında haftalık servis, direkt ve transit sürelerinin kısa olması, yüzde yüz Türk kaynaklı bir firma olması gelmektedir. Gelişen ve hızla büyüyen dünya deniz ticareti sektöründe en iyi hizmeti vermek amacı ile bünyesinde open top, high cube, flatrack, paletwide, reefer gibi konteyner çeşitleri ile, konteyner takip hizmetini birleştirerek konteyner taşımacılığında memnuniyet ve güvenilirliği en üst seviyede tutmaktadır.

1997 yılından bu yana gösterilen bu ilerleme, filo büyüklüğü, genç ve modern kaliteli ekipmanları, çalışan uzman kadrosu, teknoloji yatırımları ile emniyet ve güvenin birleştiği bir anlayışa sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Tüm bu yaratılan artı değerler deniz taşımacılık sektöründe, Turkon Line’ı bir dünya markası olarak liderler arasına sokmuştur.

Turkon Line, aynı vizyon ve misyon ile hedefleri doğrultusunda emin adımlar ile büyümeye devam etmektedir. Türk denizcilik sektörünün güvenilirliğini ve hizmet kalitesini gözler önüne sererek, en büyük hedeflerden biri olan uluslararası deniz taşımacılığı sektöründe Türk firmalarını lider konuma getirmek için kurulduğu günden bu yana aynı azim ile çalışmaya devam etmektedir.

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. ISO 27001 Bilgi Yönetimi Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi belgelerine sahiptir.

Turkon Line Turkon Line Turkon Line Turkon Line Turkon Line Turkon Line Turkon Line Turkon Line

Henüz harita eklenmemiş.