Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Sirena Marine

ADRES
Abdi İpekçi Cad. Ada Apt. No: 22/18 K:5 Nişantaşı / İstanbul
FAKS
(0212) 219 15 82
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Öncü girişimleriyle denizcilik ve otomotiv sektöründe hizmet veren Sirena Marine, 2006 yılında Kıraça Holding bünyesinde kuruldu.

Dünyaca ünlü İtalyan motoryat üreticisi Azimut-Benetti Grubu ile yaptığı ve 2008 yılında bir ortaklığa dönüşen işbirliği sonucunda firma Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi haline geldi.

Sirena Marine’in vizyonu Rob Humphreys ve Germán Frers gibi dünyanın önde gelen tasarımcılarının yeteneğini, firmanın zaman içerisinde kazandığı üretim deneyimini ve mühendislik alanındaki bilgi birikimini bir araya getirerek Türkiye’de dünya markaları oluşturmak olarak tanımlanabilir. Sektördeki deneyimi Sirena Marine’in ödüllü Azuree yelkenli tekneleri ve lüks segmentteki Euphoria gezi yelkenlilerinde ; son olarak da motoryat alanında Sirena Yachts markası ile devam etmektedir.

Üretimde kaliteli ve doğru yaklaşımı benimseyen, uzmanlığının farklı sektörlerde de meyve verebileceğini keşfeden Sirena Marine; raylı sistemler, otomotiv, savunma sanayi ve iş makineleri sektörlerinde de kompozit ve paslanmaz parça üreterek üretim faaliyetlerini geliştirmiştir. Firmanın kimliğini oluşturan ileri teknoloji alanındaki iddiası ve yarattığı uluslararası markalar günümüzde Avrupa’dan Amerika’ya, Avustralya’dan Japonya’ya dünyanın her yerinden müşterinin ilgisini çekmektedir

Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine Sirena Marine

Henüz video eklenmemiş.