Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Sirena Marine Sirena 88’in ikinci gövdesini suya indirdi

  Sirena Marine Sirena 88’in ikinci gövdesini suya indirdi

  Türkiye’nin uluslararası tekne üreticisi Sirena Marine, yeni amiral gemisi Sirena 88’in ikinci gövdesini suyla buluşturdu.

  Sirena Marine, mükemmeliyetçi üretim kalitesini gözler önüne serdiği, aynı zamanda sınıfının en geniş teknesi olan Sirena 88’in ikinci gövdesini suyla buluşturdu. Dünyaca ünlü tasarımcılar German Frers ve Cor D. Rover’ın imzasını taşıyan Sirena 88’in ikinci gövdesi, Aralık ayında Amerika’ya doğru yola çıkacak.

  Lüks, performans ve konforu 27 metrelik bir tekne hacminde buluşturan Sirena 88’in optimize edilen gövdesinde müşteri istekleri de göz önünde bulundurularak tekne içi merdiven tasarımı, dashboard ve kaptan köşkü yenilendi. Mürettebat kabini de büyütülen Sirena 88’in kullanım alanı artırılan garajına, tender bot ile jet ski sığabiliyor.

  Sirena 88, yükseltilmiş kaptan köşkü, 5 kamarası ve panoramik manzaraya sahip 1 ana kamarasıyla ile olağanüstü bir hacme sahip. Yerden tavanın yarısına kadar yükselen cam paneller kamaralara benzersiz bir aydınlık sağlıyor.

  Ana güvertedeki yemek masasında 10 kişinin ağırlanabildiği Sirena 88’de, kıç tarafındaki oturma grubu ise misafirlerle mükemmel zamanlar geçirmek için birebir. Ön güvertedeki güneşlenme alanı tekneye lüks bir beach club havası katarken, kokteyl masası, yemek masası, barı ve opsiyonel jakuzisiyle Sirena 88’in flybridge’i ise başlı başına bir sosyalleşme alanı.

  Sirena 88’in verimli ve güçlü performansının altında yüksek teknoloji var. Daha hafif bir gövde ve daha dengeli bir seyir için karbon fiber ile üretildi. Maksimum hızı 25 knot’a kadar çıkabilen Sirena 88’in, 9 knot’ta 2,100 deniz miline ulaşması hedefleniyor. Üstelik bu gücüne rağmen, bu boyda bir teknede rastlanamayacak bir sessizliğe de sahip.

  Sirena Marine Sirena 88
  Sirena Marine Sirena 88
  Sirena Marine Sirena 88
  Sirena Marine Sirena 88