Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Setur Marinaları deniz severleri CNR Avrasya Boat Show’a bekliyor

  Setur Marinaları deniz severleri CNR Avrasya Boat Show’a bekliyor

  Setur Marinaları, CNR Avrasya Boat Show’da katılımcı ve ziyaretçilere özel hazırladığı fırsatları ve müşterilerine çok özel ayrıcalıklar sunduğu zincir marina uygulamalarını anlatacak.

  Setur Marinaları Türkiye’de marinacılık gelişimini ve denizciliği destekleyen en önemli marka olarak denizcilerin farklı beklentilerine cevap veren 10 marinasındaki 2020 avantajlarının detaylarını vermek üzere ziyaretçileri fuara davet ediyor. Sahip olduğu marina zinciriyle sunduğu eşsiz fırsatları, tekne boylarına göre uyguladığı fiyat avantajları, kampanyaları ve fuara özel indirimleriyle Setur Marinaları, ziyaretçilerini CNR Expo Yeşilköy Hall 3’teki B08 standına bekliyor.

  Bir Setur Marinası ile yapılan yıllık sözleşme diğer Setur Marinaları’nın kapısını aralıyor

  Setur Marinaları’nı Türkiye ve dünyadaki pek çok marinadan farklılaştıran önemli bir özelliği ise zincir marina uygulamaları. Bu kapsamda Setur Marinaları’nın müşterileri, herhangi bir Setur marinası ile yıllık sözleşme yaptığında diğer batı kıyılarının kuzeyinden güneyine 9 Setur marinasında 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor. 30’ar günlük bu hak her bir marinada ayrı ayrı geçerli olurken, 30 günün üzerindeki konaklamalarda ise %50 indirim imkanı veriliyor. %50 indirimli konaklayan teknelere yıllık bağlama sözleşmelerini yenilemeleri durumunda ücret ödedikleri günler sözleşmelerine ilave ediliyor.

  Yıllandıkça indirim oranı artıyor

  Tekne sahiplerine uzun yıllar Setur Marinaları’nda olmak da avantaj sağlıyor. Birlikte geçirilen her yıl için %2 olarak belirlenen indirim oranı, 10 yıl üzerindeki kıdeme sahip tekne sahiplerinde %25’e ulaşıyor. Bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan teknenin diğer bir Setur Marinası’nda karaya çıkma ihtiyacı oluşması durumunda, denizde ve karada ücretsiz konaklama ile birlikte lift hizmetinden %50 indirimli yararlanma imkânı sunuluyor. Setur Marinaları tüm tekneleri karaya çekme konusunda iddialı, ortak lift kampanyası kapsamında bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan ve sözleşmeli marinasında karaya alınamayan teknelere, başka bir Setur Marinası’nda ücretsiz çekme&atma ve karada konaklama ve hizmeti sağlıyor. Satılık tekneler için en konforlu marina olan Setur Marinaları, yıllık sözleşmesi olan ve teknesini satışa çıkaran yatçılara sözleşme süresi içerisinde 2 kez ücretsiz çekme&atma, satış sonrasında ise kalan sözleşme süresini diğer bir Setur Marinası’na devretme hakkı ve 30 güne kadar %50 indirimli konaklama imkanı sunuyor.

  Dostluk kazandırıyor: 1 ay ücretsiz ek süre

  Yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz ilave süre kazanıyor. Sıfır tekne alan yatçılara, yıllık bağlama sözleşmelerine ilk yıl %10, ikinci yıl %5 indirimle birlikte, ilk çekme-atma ve 1 ay karapark hizmetinden ücretsiz faydalanma olanağı veriliyor. Ayrıca yatçılar, kişiye özel takvimle dilediği 2 veya 3 Setur marinasında avantajlı fiyatlarla yıllık sözleşme yapabiliyorlar.

  Setur Marinaları zincir marina ve sadakat kampanyası gibi pek çok avantajlı uygulamasını CNR Avrasya Boat Show’da bir araya geldiği ziyaretçilerle buluşturacak. Ayrıca kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Setur Marinas uygulamasının detayları ile www.seturmarinas.com web sitesinin pek çok bilgiye erişimi kolaylaştıran özellikleri de yine Setur Marinaları’nın CNR Avrasya Boat Show’daki standında anlatılacak.

  Setur Marina
  Setur Marina
  Setur Marina
  Setur Marina