TurkDenizcilik.com


Sanda Yachting

Sanda Yachting
ADRES
Tepe Mah. 41. Sok. No:1, 48700 Marmaris / Muğla
FAKS
(0252) 413 55 05
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Sanda Yatçılık, Marmaris’te 20 yılı aşkın bir süredir Özel Yat Kiralama ve Mavi Yolculuk hizmetleri vermektedir.

Türkiye denizcilik turizmine uzun yıllar Sanda Yatçılık adı altında Marmaris’te hizmet vermiş olan şirketimiz; 2016 yılı itibari ile Gemi Acenteliği ve TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi Sanda Turizm ‘Simerenya Travel’ ünvanı ile faaliyet alanlarını genişleterek, yeniden yapılandırıldı.

Firmamız yerli ve yabancı misafirlerimizin tatillerini baştan sona hayal ettikleri gibi huzurlu, mutlu ve konforlu geçirebilmeleri adına; marinacılık, özel yat ve kabin kiralama, otel konaklama,günlük geziler, transfer ve diğer acentecilik hizmetlerini profesyonel kadrosu ile tüm yıl boyunca aralıksız sürdürmektedir.

Hizmet kapsamında yer alan her türlü konuda misafirlerimizin haklarını ve sorumluklarını yasalara uygun şekilde korumak, beklentilerinin üzerinde hizmet vermek en büyük hedefimizdir.

Denizcilik hakkında verdiğimiz tüm hizmetleri, uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, hizmetlerimizi ülke tanıtımına katkı sağlamak, çalışmalarımızı uluslararası kalite ve etkinlikte yapabilmek amaçlı yıl boyunca Türkiye ve Avrupa’da (EMITT/ Travel Turkey/ WTM/ICE/Das BOOT/ITB) fuarlara mütemadiyen katılımcı olmamız, firmamızın gün be gün büyümesinin önemli göstergelerinden biridir.

Sadece sevdiğimiz işi yaparak bu güzel sektöre sunduğumuz emek ve hizmetlerden dolayı çok mutluyuz.

Sizde bu mutluluğa ortak olmak, kendinize ve sevdiklerinize unutamayacağınız AN’lar yaşatmak için bugün bir karar verin ve tatilinizi sadece bir hayal olmaktan çıkarıp, gerçeğe dönüştürün.

Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting Sanda Yachting

Henüz harita eklenmemiş.