Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Negmar’dan Hatay’a Cumhuriyet Bayramı Hediyesi

  Negmar’dan Hatay’a Cumhuriyet Bayramı Hediyesi

  Eskihisar-Tavşanlı arasında araç ve yolcu taşımacılığı yapan Negmar Denizcilik, orman yangını nedeniyle zarar gören Hatay’a 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyesi gönderiyor.

  Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıldönümünde Negmar feribotlarını kullanan tüm yolcular adına Hatay’a bir fidan dikilecek. Projenin uygulaması aşamasında fidan bağışı için ilgili kamu kuruluşları ile işbirliği yapılarak kamuoyu da bilgilendirilecek. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaklaşık 5000 fidan dikilmesi hedefleniyor.

  ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE ÜCRETSİZ

  Negmar Denizcilik ve Yatırım AŞ Genel Müdürü Eşref Serbes, Hatay’da yaşanan terör saldırısı girişimini hatırlatarak “Kahraman güvenlik güçlerimize minnettarız. Tüm Hatay halkına ve ülkemize bir süre önce yaşanan orman yangını ve saldırı girişimi sebebiyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 29 Ekim Perşembe günü Negmar’la yolculuk eden tüm misafirlerimiz adına, Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak Hatay’da fidan dikeceğiz. Yaklaşık 5000 fidan dikimi yapmayı arzu ediyoruz” dedi. Serbes Negmar olarak sosyal sorumluluk ilkesi gereği olarak şehit yakınları ve gazileri ücretsiz taşımaya devam ettiklerini de hatırlattı.

  EKONOMİK VE KONFORLU YOLCULUK

  Hızlı, konforlu ve güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla hareket ederek Eskihisar-Tavşanlı hattına kredi kartı ile ödeme, kurumsal ödeme sistemi, çayın 1,5 TL’ye satışa sunulduğu hesaplı büfe gibi pek çok yenilik kazandıran Negmar, 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Negmar’ın hizmete başladığı 2013 yılında mevcut güzergâhta otomobil tek gidiş ücreti 55 TL olarak uygulanırken aradan geçen 7 yıla rağmen otomobiller Gidiş-Dönüş 150 TL tarifesi ile feribotları kullanabiliyor. Negmar, hesaplı ve konforlu hizmet anlayışıyla 7 yılda vatandaşların cebine yaklaşık 1,2 Milyar TL katkı sağladı.

  Eşref Serbes
  Negmar Genel Müdürü Eşref Serbes

  Negmar Denizcilik ve Yatırım AŞ, 2013 yılından bu yana Gebze Eskihisar ile Yalova-Tavşanlı arasında araç ve yolcular için feribot taşımacılığı hizmeti veriyor. Halen Aziziye, Hamidiye, Bahariye ve Muradiye feribotlarıyla 7/24 aralıksız olarak hizmete devam eden Negmar, grup şirketleriyle birlikte 400’ün üzerinde çalışanıyla sektörün öncü markalarından biri haline geldi. Negmar, hizmet verdiği Eskihisar-Tavşanlı hattına getirdiği yenilikçi ve hesaplı ulaşım yaklaşımı, ekonomiye katkısı, en kritik zamanlarda tüm imkanlarını devletin ve milletin hizmetine seferber eden hizmet anlayışıyla sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

  Negmar Denizcilik
  Negmar Denizcilik
  Negmar Denizcilik Fidan
  Her Yolcu Adına Bir Fidan