Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Mersin Uluslararası Limanı, Yenilikçi Araç Rezervasyon Sistemini Tanıttı

  Mersin Uluslararası Limanı, Yenilikçi Araç Rezervasyon Sistemini Tanıttı

  Mersin Uluslararası Limanı (MIP), MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh’in ev sahipliğinde Mersin Hilton SA’da düzenlenen lansman etkinliğinde yeni ‘Araç Rezervasyon Sistemini (VBS)’ tanıttı. Yeni sistem ile, liman kullanıcılarına daha pratik ve daha hızlı rezervasyon imkanı sunarak daha fazla müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimliliğin arttırılması hedefleniyor.

  Mersin Uluslararası Limanı, sektördeki en son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ‘Araç Rezervasyon Sistemi’ ile artık müşterilerine daha etkin lojistik yönetimi seçenekleri sunabilecek. VBS, liman kullanıcılarının önceden rezervasyon yapmalarını ve araç hareketlerini etkin bir şekilde takip etmelerini sağlayarak operasyonel süreçleri daha öngörülebilir hale getiriyor. Araç Rezervasyon Sistemi, liman içindeki araç hareketliliğini optimize etmek ve müşterilere daha hızlı, düzenli ve güvenilir hizmet sağlamak için amaçlamakta.

  MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, Araç Rezervasyon Sistemi lansmanında yaptığı açıklamada“Tasarladığımız Araç Rezervasyon Sistemi sadece müşterilerimize değerli bir hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda liman içindeki lojistik yönetimini daha akıllı ve daha verimli hale getiriyor. Araç Rezervasyon Sistemi, müşterilerimize daha etkin ve verimli hizmet sunma hedefimizin bir yansıması ve MIP’nin yenilikçilik ve mükemmelliğe olan bağlılığının bir göstergesidir.” dedi.

  Mersin Uluslararası Limanı
  Mersin Uluslararası Limanı