Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Önder Ulaş Başboğa atandı

  DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Önder Ulaş Başboğa atandı

  Danimarkalı DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi’nin yeni Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Önder Ulaş Başboğa atandı.

  Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firmalarından Danimarkalı DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi‘nin Satış ve İş Geliştirme Direktörü Önder Ulaş Başboğa oldu.

  Denizcilik ve lojistik sektörlerinde 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Önder Ulaş Başboğa, son olarak Ulusoy Denizyolları İşletmeciliği’nde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

  Önder Ulaş Başboğa, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladıktan sonra, 2006-2007’de Bahçeşehir Üniversitesi Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi bölümünde yüksek lisans programını tamamladı. 2010 yılında ise Doğuş Üniversitesi’nde başladığı doktora eğitimi sırasında 1 yıl Endüstri Mühendisliği eğitimi alarak Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında doktorasına devam etti.

  Satış Operasyonları Uzmanı olarak çalışmaya başladığı Ulusoy Denizyolları İşletmeciliği’nde yıllar içinde Satış Operasyonları Müdürlüğü ve Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

  DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine atanan Önder Ulaş Başboğa evli, 2 çocuk babası ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.