Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Desan Shipyard

ADRES
Tersaneler Cad. No:36 Tuzla 34944 İstanbul
FAKS
(0216) 395 69 43
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Desan Tersanesi , denizcilikte bir asırdan fazla süredir hizmet veren Kaptanoğlu Holding’ e bağlı bir kuruluştur. Denizcilik sektörünün kalbi Tuzla’ da yer alan tersanemiz, gemi inşa ve gemi onarımı alanında hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi çözümleri ve profesyonel gemi bakım hizmetini sunmaktayız. Tüm çalışmalarımız uluslararası sınıflandırma dernekleri ve ulusal denizcilik makamlarının kural ve standartlarına göre gerçekleşmektedir. En son teknoloji ve yenilikleri takip ederek , müşteri memnuniyeti, üstün kalite, planlama, zamanında teslimat süresi ve güvenliğe öncelik vermekteyiz.
Vizyonumuz, bölgemizin en iyi gemi tamir ve bakım tersanesi olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, çevre politikasına, kaliteye ve güvenliğe büyük önem verilmektedir. Buna ek olarak, ticari gemi ve donanma platformları için uzmanlaşmış kadrolarımızla, gemi inşa programlarında dünyanın sayılı tersanelerinden olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, vizyonumuza ulaşabilmek için sıkı zaman sınırları içerisinde, kurum kültürünü, kaliteyi ve güvenliği gözeterek, disiplinli ve verimli bir şekilde çalışmaktır.

Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard Desan Shipyard