Türk Denizcilik Portalı ve Denizcilik Firma Rehberi
TurkDenizcilik.com


Atlas Marin

ADRES
Evliya Çelebi Mah. Eğilmez Sok. Giptaş San. Sit. E Blok No:8 Tuzla / Istanbul
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM

Türkiye Denizcilik sektörünün kalbi olan Tuzla’da 15 yıllık iş tecrübesi, bilgi ve birikimini bir araya getirip, 2013 yılında Atlas Marin firmasını kurduk. Firmamız Gemi Ana/Yardımcı Makine tedarik,danışmanlık yurt içi ve yurtdışı gemilere tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Yılların verdiği deneyimle birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden, planlanan zamanda işi tamamlama, temel felsefemizdir.

Başarımızın esası, mühendisliğin temel ilkeleriyle yılların verdiği deneyimin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Tüm bakım onarım işlerinde dikkate aldığımız en önemli şey, makine yapımcısının bu konuda yayınlamış olduğu manueller ve en son çıkan servis bültenleridir. Bu sayede, şirketimiz tamir ve bakımda dünya standartlarına ulaşmayı başarmaktadır.
Atlas Marin müşterisiyle işin başından sonuna kadar devamlı iletişim halinde olur.Bundan dolayı, müşteri yapılan iş hakkında sürekli bilgilendirilir.

Firmamiz, kadrosunda barındırdığı tecrubeli elemanları ile yerli ve yabancı denizcilik firmalarına dünyanın her yerinde bakım onarım konularında hizmet verebilecek kabiliyettedir. Firmamız, rekabet edici fiyat, kaliteli servis, uzman teknisyen ve 24 saat hizmet ilkesiyle servis vermektedir. Şirketimiz, servis merkezimizle aynı konumda olup, yeri Tuzla/İstanbul’ dur. Servis merkezimizin tüm tersaneler ve hava alanına yakın olması, hızlı ve kaliteli servis olanağı sağlamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.